Změna názvu ThermoShield na ClimateCoating. web ClimateCoating

Výrobky ThermoShield jsou pro použití v interiéru nastaveny tak, že regulují vlhkost v místnosti na optimální hodnotu 55%. Čím je vyšší vlhkost vzduchu v letních měsících, membrána ThermoShield generuje chlazení odpařováním - klimatizace zdarma a to zejména v subtropických teplotách.
Teplá hlava a studené nohy při naplno spuštěném topení - kdo by neznal tento častý pocit typický v zimních měsících? Termokeramická membrána ThermoShield Interieur se stará o rovnoměrné rozložení tepla v místnosti, které je vyzařováno do místnosti.
Termokeramický nátěr ThermoShield absorbuje teplo z topného tělesa a rychle ho transportuje po celé stěně - to je faktor, který zvyšuje komfort bydlení. Vysoký teplotní rozdíl v místnosti mezi podlahou a stropem je při topení minimální.
Lepší rozložení teploty na stěnách, minimální tepelné mosty a udržování stálé vlhkosti - to vše jsou výhody termokeramického nátěru ThermoShield. Díky těmto vlastnostem termokeramická membrána ThermoShield minimalizuje vznik kondenzátu na stěnách a tím i tvorbu plísní. ThermoShield neposkytuje živnou půdu (vlhkost) pro uchycení a růst plísní.
ThermoShield interieur je zvláště vhodný pro alergiky a astmatiky, protože neobsahuje žádné známé alergenní látky. Nevytváří znečištění vzduchu v místnosti, protože povlak (termokeramická membrána) je bez emisí a používá vodu jako rozpouštědlo. Typický zápach po jeho aplikaci zmizí velmi rychle. Čistý, zvlhčený a zdravý vzduch tak usnadňuje alergikům dýchání.
ThermoShield Exterieur aplikován na fasádě zdiva poskytuje stavební konstrukci dostatek prostoru "na dýchání" - je prodyšný. Nejúčinnějším způsobem odvlhčování je kapilární vysychání, při kterém jsou voda a sůl transportovány zevnitř směrem ven na povrch zdi. Po nanesení nátěru ThermoShield se vytvoří endotermická membrána, která má vysokou schopnost difúze par umožňující transport vlhkosti z podkladu směrem ven.
Suché zdi izolují lépe než vlhké. Termokeramická membrána zajišťuje, že je vlhkost vytažena ze zdi. Tato vlastnost dělá výrobky ThermoShield zajímavé nejen jako ochrana fasády stavebních konstrukcí, ale je velmi vhodná na renovaci starých a historických budov.

Termokeramický nátěr ThermoShield je elastický a tím snižuje riziko tvorby mikrotrhlin na fasádě, přes které by pronikala voda do podkladu (omítky). Bez mikrotrhlin není žádná vlhkost ve zdivu - a tím ani živná půda pro tvorbu plísní, mechů a řas. Kromě toho ThermoShield snižuje elektrostatický náboj na povrchu fasády (je antistatický) a tím brání usazování nečistot.

Fasády a stěny zůstaly jako nové i po mnoha letech - a bez toxinů.

ThermoShield History je prodyšný (propouští páry směrem ven) a díky termokeramické membráně účinně odvlhčuje zdivo kapilárním vysycháním, při kterém jsou voda a sůl transportovány zevnitř směrem ven na povrch zdi. To vše řadí termokeramický nátěr ThermoShield jako velmi vhodný pro ochranu fasády historických budov.
ThermoShield Nature je high-tech nátěr na dřevo vhodný pro všechny rozměrově stálé dřevěné stavební díly exteriéru. Souhra přilnavosti, pružnosti a extrémní odolnosti zpomaluje proces stárnutí dřeva ideálním způsobem.
ThermoShield TopCoat má výborné využití v průmyslu na kovových konstrukcích. Jeho aplikace na sila a skladovací kontejnery dokáže díky reflexi slunečního záření účinně eliminovat přehřívání nádrží, případně aplikace na rozvodné potrubí minimalizuje tepelné ztráty.
ThermoShield TopCoat nachází své uplatnění i na železnici - a to díky tomu, že zabraňuje kondenzaci vody v prostorách s elektrickými rozvody. Aplikuje se např. na tramvaje, kde ve fabionech dříve často kondenzovala voda.
Nátěry ThermoShield TopCoat a TopShield zde mohou vysoce přispět svými vlastnostmi. Během přestávek a i při práci přináší člověku pobyt v příjemně temperovaných pracovních a kancelářských kontejnerech odpočinek. V každém ročním období: v zimě žádné mrznutí av létě příjemné vnitřní klima, navzdory vysokým venkovním teplotám.
Díky vysoké reflexi slunečního záření dokáží nátěry ThermoShield aplikované na textilie udržet teplotu pod nimi na přijatelné úrovni. Takto můžeme jednoduchým způsobem zajistit příjemné pracovní prostředí v horkých letních dnech. Reflexe slunečního záření nátěrem ThermoShield lze využít iv "plechových" v novinových stáncích, kde se po aplikaci vytvoří příjemné pracovní prostředí a podstatně se v nich sníží teplota.
Zvuk v místnostech naráží na různé reflexní povrchy - jako jsou podlahy, stěny a stropy. Tímto vznikají různé zvukové odrazy. Aby bylo hovorem v místnostech dobře rozumět, musí být ostatní hluky co možná nejrychleji rozptýleně. Nátěry se speciálními akustickými elementy ThermoShield IndustrySpecial Acoustic pomáhá vylepšit akustiku v prostorách. Na stropních panelech je toto použití nátěrů ThermoShield exluzivně rozšířené již po celém světě.