Změna názvu ThermoShield na ClimateCoating. web ClimateCoating

SICC GmbH pověřila firmu Delzer Kybernetik GmbH, aby pomocí pokusů a dynamických měření vyvinula a provedla všeobecně platné zachycení inovačních mechanismů pro úsporu energie. Nyní je možné prověřit toto chování u každého materiálu, popř. provést srovnání s produkty ThermoShield.

Zde uvádíme několik výňatků ze závěrečné zkušební zprávy z 3. března 2004 k dynamické povrchové aktivitě ThermoShield a srovnávaných materiálů (např. nátěry barvami): 

  • Rozdíl mezi Interieur a Exterieur je malý. Dalo se to očekávat, protože základní receptura je v obou případech stejná. Rozdíly v receptuře evidentně zlepšily produkty správným směrem pro příslušný případ použití.
  • Je úžasné, jak zřetelně ThermoShield zvýší povrchovou aktivitu.
  • Propustnost pro páry z materiálů stěn a k nim je dána, ale není tak rychlá jako např. u neošetřených materiálů nebo u materiálů natřených porovnávanými barvami. Pro vnitřní nátěry je to důležité, ještě důležitější je to ale pro venkovní nátěry.
  • V krátkodobé a dlouhodobé dynamice je ThermoShield lepší.
  • ThermoShield má značně vyšší povrchovou aktivitu než všechny materiály srovnávané v testu.

 

Zjištění dynamiky a kvantifikace adaptivních vlastností ThermoShield se přenesly do dynamického simulačního programu DK-Solar.

SICC vyrábí a prodává od roku 2003 exkluzivně v Německu a v Evropě nátěrový systém ThermoShield.

Pracovníci SICC GmbH jsou obeznámeni s produkty již více než šest let na základě spolupráce s SPMThermoShield Inc. a mohou se ohlédnout za dlouholetou zkušeností v prodeji, ve vývoji produktů, výrobě, technice zpracování a vnitřní organizaci. Ke společníkům SICC GmbH proto patří také SPM-ThermoShield Inc., USA.

SICC GmbH ThermoShield Europe
Pankstraße 8a
13127 Berlin/Germany

Závod a expediční sklad
Wackenbergstr.78-82
13156 Berlin/Germany
tel.:+49 (0)30 50 01 96-0
fax:+49 (0)30 50 01 96-20
e-mail: info@sicc.de
internet: www.thermoshield-europe.com

Povrchové nátěry s endotermickými efekty®
Made in Germany